• Dzień Babci i Dziadka

• Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasi kochani: babcie i dziadkowie.

W dniu 09.02.2018 r. w klasie 3 A zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli zaproszeni goście. Dzieci przygotowały dla nich przedstawienie pt. „Jak to z babcią i dziadkiem było”- recytowały wiersze      i śpiewały piosenki.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje.    Na koniec uroczystości wręczone zostały prezenty własnoręcznie wykonane przez dzieci. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszenie na kawę, herbatę    i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe               i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania   i wspólne spędzane chwile z wnuczętami.

• "Karnawał tuż..."

• Młodzież z naszej szkoły, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki i wolontariatu, po raz kolejny odwiedziła pensjonariuszy, przebywających na oddziale ZOL w SPZZOZ w Żurominie. Tym razem wolontariusze chcieli umilić czas pacjentom przedstawieniem zatytułowanym Karnawał tuż...". Cała akcja była przeprowadzona w Tłusty Czwartek. Klaudia Bałdyga z klasy VIIA, Marta Sowińska, Krystian Peć, Julia Banach, Marysia Jasińska, Alicja Więckowska z klasy VIA oraz gimnazjalista Sebastian Ulanowski wraz ze swoją opiekunką Anetą Czyżyk śpiewali piosenki, tańczyli, recytowali wiersze. Uczniowie wręczyli osobom starszym własnoręcznie wykonane upominki.

Każda wizyta na oddziale ZOL jest przyjmowana bardzo serdecznie przez podopiecznych tego oddziału. I tym razem zarówno personel, jak i pacjenci dziękowali młodzieży za pamięć i poświęcony czas oraz uprzyjemnienie pobytu w szpitalu.

• Wywiadówki półroczne

• W dniu 7 lutego 2018r. (środa) odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami.

Tematyka spotkań:

1. Omówienie wyników nauczania i zachowania uczniów w pierwszym półroczu.
            2. Omówienie osiągnięć uczniów w pierwszym półroczu (konkursy, zawody sportowe, itp).
            3. Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznejw II półroczu.
            4. Przeprowadzenie ankiet w ramach ewaluacji wewnętrznej.
            5. Sprawy różne (w tym bieżące problemy zespołów klasowych, zmiany planu w II półroczu, organizacja imprez klasowych i szkolnych w II półroczu, itp.)

O godz. 17:30 w świetlicy dla klas I – V odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

W godz. 1630 – 1800 czynny będzie sekretariat szkoły, w którym można będzie dokonać wpłaty na konto Rady Rodziców. Tegoroczna składka wynosi 30 zł (można dokonać tylko częściowej wpłaty)

Przydział sal oraz godziny spotkań znajdują się w załączeniu.